برادر پروژه بازیگر قرارداد بازیگران اخبار فرهنگی و هنری

برادر: پروژه بازیگر قرارداد بازیگران اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کمک‌های ارتش به مردم کرمانشاه ادامه خواهد داشت / فرمانده کل ارتش

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گفت: همانطور که مردم غیور استان کرمانشاه در طول دفاع مقدس پشتیبان ما بودند، ما نیز امروز تا آخر با آن ها خواهیم

کمک‌های ارتش به مردم کرمانشاه ادامه خواهد داشت / فرمانده کل ارتش

فرمانده کل ارتش: کمک های ارتش به مردم کرمانشاه ادامه خواهد داشت

عبارات مهم : ایران

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گفت: همانطور که مردم غیور استان کرمانشاه در طول دفاع مقدس پشتیبان ما بودند، ما نیز امروز تا آخر با آن ها خواهیم بود و تا برطرف نیازهای اولیه مردم عزیز مصیبت دیده، کمک های ارتش ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، امیر سرلشکر موسوی در گزارشی از آخرین اوضاع امداد رسانی نیروهای ارتش به هم وطنان زلزله زده غرب کشور گفت: کار آوار برداری در شهرستان سر پل ذهاب به اتمام رسیده است ولی در بعضی از روستاها به علت تخریب کامل، احتمال اینکه آمار تلفات اوج برود وجود دارد.

کمک‌های ارتش به مردم کرمانشاه ادامه خواهد داشت / فرمانده کل ارتش

سرلشکر موسوی تصریح کرد: جهت تخلیه مجروحین از محل زلزله تا محل فرود بالگردها، یک زنجیره زمینی تشکیل دادیم و ۵۰ فروند بالگرد بطور دائم یک پل هوایی بین منطقه زلزله زده و کرمانشاه را ایجاد کردند. همچنین بیمارستان ۵۲۰ ارتش بسیار فعال عمل کرد و پذیرای بیش از ۹۰۰ مجروح بود و همه نیروهای پزشکی اطراف را هم در آنجا مستقر کردیم و جهت انتقال بیماران به پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرهای دیگر از هواپیماهای نیروی هوایی استفاده کردیم و با بالگردهای هوانیروز بیش از ۹۰۰ نفر را از طریق پل هوایی از منطقه به بیمارستان کرمانشاه و پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته کردند که این یک کار استثنایی بود.

فرمانده کل ارتش با توجه به تخریب منزل ها و هوای سرد گفت: هرچه چادر در منطقه و پایتخت کشور عزیزمان ایران داشتیم را به کمک هلال احمر در اختیار هموطنان زلزله زده قرار دادیم و تعداد زیادی چادر گروهی نیز خریداری کردیم و با هواپیما به منطقه ارسال کردیم و الان تقریبا کسی بیرون از چادر نیست.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گفت: همانطور که مردم غیور استان کرمانشاه در طول دفاع مقدس پشتیبان ما بودند، ما نیز امروز تا آخر با آن ها خواهیم

سرلشکر موسوی بیان داشت: بیمارستان های صحرایی از خسروی و ایلام به سرپل ذهاب انتقال یافته شدند تا به مداوای مجروحین بپردازند.

وی گفت: طی ۲ روز گذشته با تقسیم غذای کنسرو در خدمت هموطنان بودیم و با توجه به قطعی آب منطقه بطری های آب معدنی را به دست زلزله زدگان عزیز رساندیم و با همکاری برادران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به بعضی از روستاها نیز کمک کردیم.

فرمانده کل ارتش از پخت غذای گرم جهت زلزله زدگان خبر داد و افزود: از دیروز آشپزخانه های ارتش در منطقه را فعال کردیم که هر چقدر می توانیم غذای گرم در اختیار هموطنان عزیز زلزله زده قرار دهیم.

کمک‌های ارتش به مردم کرمانشاه ادامه خواهد داشت / فرمانده کل ارتش

سرلشکر موسوی بیان داشت: همه این کارها جهت این بود که بتوانیم اندکی از دردهای مردم مصیبت زده را کم کردن دهیم.

واژه های کلیدی: ایران | زلزله | کرمانشاه | نیروی هوایی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs