برادر پروژه بازیگر قرارداد بازیگران اخبار فرهنگی و هنری

برادر: پروژه بازیگر قرارداد بازیگران اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگرانی که علی رغم میلشان جراحی‌ قشنگی می‌کنند

یک بازیگر با اعتقاد بر اینکه خیلی از بازیگران علی رغم میل باطنی خود جهت زیاد دیده شدن مجبور به تزریق بوتاکس و جراحی‌های قشنگی می‌شوند، اظهار کرد: بعضی از کارگرد

بازیگرانی که علی رغم میلشان جراحی‌ قشنگی می‌کنند

بازیگرانی که علی رغم میلشان جراحی قشنگی می کنند

عبارات مهم : جراحی

یک بازیگر با اعتقاد بر اینکه خیلی از بازیگران علی رغم میل باطنی خود جهت زیاد دیده شدن مجبور به تزریق بوتاکس و جراحی های قشنگی می شوند، اظهار کرد: بعضی از کارگردان ها هم هستند که علی رغم اکثر کارگردانانی که ملاکشان جنس بازی و هنر هنرمند هست، به این بازیگران زیاد جای مانور می دهند.

شراره ارمغانی که در سریال های کارگرانانی چون مهران مدیری، سیروس مقدم، رضا کریمی و سروش صحت ایفای نقش داشته هست، از اوضاع حرفه خود ناراضی و گلایه مند است.

این بازیگر در گفت وگویی با ایسنا از نحوه ورودش به عرصه ی بازیگری، از گذراندن دوره های بازیگری در ورک شاپ گلاب آدینه و از مشکل هایی که در این مدت بر او گذشته هست، گفت.

بازیگرانی که علی رغم میلشان جراحی‌ قشنگی می‌کنند

ارمغانی توضیح داد: شش سال قبل، بعد از دوره های بازیگری کارم را با پلان به پلان تا یک سکانس و چند سکانس شروع کردم. قبلا جهت بازی در قهوه تلخ فرم پر کرده بودم که موفق نشدم در آن مجموعه ایفای نقش کنم ولی در رابطه با ویلای من تماس گرفتند که آقای مدیری جهت بازی در آن مرا قبول کرده هست. بعد از ویلای من هم موفق شدم در چهار پروژه دیگر با آقای مدیری همکاری داشته باشم، بعد از آن هم در سریال «بچه های نسبتا بد» سیروس مقدم نقش مینا را بازی کردم. بازی در سریال پرستاران شبکه یک نیز از بروزترین کارهایم هست.

وی که اجرای برنامه «لوتوس» شبکه سلامت را نیز بر عهده دارد، با اشاره به دلایل کم کار بودنش در سینما و تلویزیون، از بی مهری هایی گفت که به او شده است است.

یک بازیگر با اعتقاد بر اینکه خیلی از بازیگران علی رغم میل باطنی خود جهت زیاد دیده شدن مجبور به تزریق بوتاکس و جراحی‌های قشنگی می‌شوند، اظهار کرد: بعضی از کارگرد

او گفت: کمی خودم فاصله گرفته ام و مقصر خودم هستم، ولی از طرفی دیگر بازیگرهایی مثل من که نه پولی جهت سرمایه گذاری و نه پارتی دارند، کم نیستند. همه جا آسمان همین رنگ هست، پول و پارتی حرف اول را می زند.

ارمغانی همچنین به مطالبی که در رابطه با محیط سینما گفته می شود و همچنین نگاه منفی که به زعم او به بازیگران به خاص بازیگران زن سینما وجود دارد، اشاره کرد و گفت: این که می گویند محیط سینما خیلی بد است قبول ندارم، لیکن با یک تفکر ناسالم نگاهمان می تواند به همه مشاغل منفی باشد. سینما و تلویزیون چون زیاد در برابر دید مردم بوده حرف در رابطه با آن نیز قاعدتا زیاد هست.

او در آخر گفت: خیلی از بازیگران ما متاسفانه علی رغم میل باطنی ارزش جهت زیاد دیده شدن مجبور به تزریق بوتاکس و جراحی های قشنگی می شوند تا هم بتوانند در صفحات مجازی زیاد لایک بگیرند و هم از دید خودشان خاص و زیباتر به نظر برسند که در این باره بعضی از کارگردان ها که علی رغم اکثر کارگردانانی که ملاکشان جنس بازی و هنر هنرمند هست، بعضا به این بازیگران زیاد جای مانور می دهند.

بازیگرانی که علی رغم میلشان جراحی‌ قشنگی می‌کنند

واژه های کلیدی: جراحی | سریال | سینما | بازیگری | بازیگری | بازیگران | بازیگران زن | مهران مدیری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs