برادر پروژه بازیگر قرارداد بازیگران اخبار فرهنگی و هنری

برادر: پروژه بازیگر قرارداد بازیگران اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دایان کروگر هم به فیلم تازه رابرت زمه‌کیس پیوست

دایان کروگر که اخیرا با نقش آفرینی در فیلم «محوشدگی»ِ فاتح آکین، جایزه عالی ترین بازیگر زن جشنواره کن ۲۰۱۷ را با خود به منزل برد، جهت بازی در پروژه تازه رابرت ز

دایان کروگر هم به فیلم تازه رابرت زمه‌کیس پیوست

دایان کروگر هم به فیلم تازه رابرت زمه کیس پیوست

عبارات مهم : پروژه

دایان کروگر که اخیرا با نقش آفرینی در فیلم «محوشدگی»ِ فاتح آکین، جایزه عالی ترین بازیگر زن جشنواره کن ۲۰۱۷ را با خود به منزل برد، جهت بازی در پروژه تازه رابرت زمه کیس قرارداد بست. پیش از این، حضور استیو کارل در تازه ترین فیلم بلند کارگردان برنده اسکار قطعی شده است بود.

دایان کروگر هم به فیلم تازه رابرت زمه‌کیس پیوست

خط داستانی این فیلم که هنوز نامش اعلام نشده، بر اساس فیلم مستند «مارونکل» ساخته جف مالمبرگ روایت می شود و داستان مردی را دنبال می کند که جهت بهبودی از حمله ای خشونت بار، دهکده ای ماکت مانند و به سبک جنگ جهانی دوم خلق می کند.

استیو کارل بازیگر مشهور بعضی از فیلم های تحسین شده است سال های اخیر از جمله «رکود بزرگ» و «فاکس کچر» قرار است در نقش اول مرد این پروژه برابر دوربین برود. استودیوی «یونیورسال» به عنوان تولیدکننده مهم فیلم تازه زمه کیس، این پروژه را جنگ مردی آسیب دیده و فروریخته توصیف کرده هست؛ کسی که در می یابد خلاقیت هنری چطور می تواند روح از دست رفته انسان را به او باز گرداند.

دایان کروگر که اخیرا با نقش آفرینی در فیلم «محوشدگی»ِ فاتح آکین، جایزه عالی ترین بازیگر زن جشنواره کن ۲۰۱۷ را با خود به منزل برد، جهت بازی در پروژه تازه رابرت ز

کروگر بازیگر ۴۰ ساله امریکایی هم قرار است در نقش ساحره بلژیکی مارون ظاهر شود که در جریان سناریویی تکرارشونده، هر بار کارل به دست نازی ها کشته می شود او را به زندگی بر می گرداند. لزلی مان، جنل مونی و آیزا گونزالز از دیگر بازیگرانی هستند که جهت حضور در این پروژه قرارداد بسته اند. مونه گونزالز از زنان دهکده هستند و مان زنی در دنیای واقعی است که به سرگرمی کارل علاقه مند می شود.

زمه کیس با همکاری کارولین تامپسن نگارش فیلمنامه این پروژه را به عهده داشته است و از پاییز امسال وارد فاز فیلمبرداری می شود.

آی سینما

واژه های کلیدی: پروژه | بازیگر | قرارداد | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs